Najnowszy

Najbliższe szkolenia ogólnodostępne

Gorąco zapraszamy I Menedżerów do zakupu dla siebie lub swojej kadry miejsc w zbliżających się programach rozwojowych: Dyplomacja i takty w trudnych sytuacjach - szkolenie otwarte, hotel „Z

Czytaj więcej...

Szkolenia

Szkolenia

Odwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Roksana Chwalba. Razem z gronem psychologów zapraszamy na szkolenia biznesowe, treningi menedżerskie , szkolenia zawodowe , sprzedażowe dla przedsi

Wolne miejsca na szkolenia i warsztaty

Wolne miejsca na szkolenia i warsztaty

Gorąco zapraszamy I Menedżerów do wyboru jednego z potwierdzonych już terminów kursów: Komunikacja interpersonalna: komunikacja z zaufaniem - gra symulacyjna, obiekt szkoleniowy „Jaskółka

Wolne miejsca na szkolenia i warsztaty

Wolne miejsca na szkolenia i warsztaty

Gorąco zapraszamy I Menedżerów do wyboru jednego z potwierdzonych już terminów kursów: Komunikacja interpersonalna: komunikacja z zaufaniem - gra symulacyjna, obiekt szkoleniowy „Jaskółka

Seminaria dla nastolatków – wyjazdy do Wielkiej Brytanii

Nasi akademicy realizują seminaria i notyfikacje standaryzacyjne dla gimnazjalistów migrujących wraz z opiekunami prawnymi do Stanów Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii. Umożliwiają one na honorowaną przez władze uczelniane migrację do tamtejszej placówki edukacyjnej. Do tej pory organizowaliśmy m.in. tu wymienione seminaria: 

Opis kursów nr N45/USA:

Zintegrowane Kursy matematyki kładą nacisk na nauczanie matematyki jako rozwiązywania problemów, komunikacji i rozumowania, a także podkreślają związki między tematami matematycznymi oraz między matematyką a innymi dyscyplinami. Wielokrotna sekwencja Zintegrowanej matematyki zastępuje tradycyjną sekwencję programów Algebra I, Geometria, Algebra II i zwykle obejmuje następujące tematy w ciągu trzech lub czterech lat: algebra, funkcje, geometria zarówno z syntetyków, jak i algebraicznych perspektywa, trygonometria, statystyka i prawdopodobieństwo, dyskretna matematyka, koncepcyjne podstawy rachunku i struktura matematyczna.

Formalna definicja programów nr B12/UK:

Zgodnie z proponowanym przez College Board programem nauczania równoległym do kursów Human Geography na poziomie college'u, AP Human Geography wprowadza studentów w systematyczne studiowanie wzorców i procesów, które ukształtowały sposoby, w jakie ludzie rozumieją, używają i zmieniają powierzchnię Ziemi. Studenci wykorzystują koncepcje przestrzenne i analizę krajobrazu, aby zbadać ludzką organizację społeczną i jej konsekwencje środowiskowe, a także poznać metody i narzędzia wykorzystywane przez geografów w ich nauce i praktyce.

Formalna definicja programów nr I21/UK:

Seminaria American Literature / History integrują badania amerykańskiej literatury z przeglądem historii USA. Seminaria te mogą również obejmować inne aspekty amerykańskiej kultury, takie jak sztuka czy muzyka. Konieczna może być dwuletnia sekwencja lub dwuletni okres w ciągu dnia, aby objąć te same cele, które zostały omówione osobno w przeglądzie historii USA i amerykańskiej literaturze.

Definicja kursów nr N46/USA:

Programy Music History / Appreciation badają różne style muzyczne i okresy w celu zwiększenia zrozumienia przez uczniów muzyki i jej znaczenia w odniesieniu do ludzkiego doświadczenia. Seminaria Music History / Appreciation mogą skupiać się na tym, w jaki sposób różne style muzyczne stosują elementy muzyczne, aby stworzyć wrażenie ekspresji lub estetyki.

Opis programów nr L55/USA:

Programy Origins of Science eksplorują wiedzę naukową i odkrycia z perspektywy historycznej, w której uczniowie zdobywają wiedzę na temat tego, jak jedno odkrycie prowadzi do innych lub do całych rewolucji myśli. Podczas tych kursów oryginalne ćwiczenia mogą być replikowane, a uczniowie mogą uczyć się podstawowych materiałów.

Charakterystyka programów nr F29/UK:

Warsztaty tańca (edukacji wczesnoszkolnej) zapewniają odpowiednie dla rozwoju działania, aby stworzyć świadomość ruchu cielesnego i jego potencjału kreatywności, ekspresji i komunikacji. Konkretna treść kursu jest zgodna z istniejącymi standardami stanowymi w zakresie wczesnej edukacji.

Opis programów nr K61/USA:

Warsztaty pisania (przedszkola) angażują uczniów w działania mające na celu rozwijanie umiejętności pisania. Treści merytoryczne mogą podkreślać opowiadanie lub ekspresję osobistą. Konkretna treść zależy od standardów stanowych dla przedszkola.


Tagi:
Losowy

Jak pracuję

Szeroko pojęty HR i rozwój osobisty pracowników to dwa obszary, w przypadku których spora liczba właścicieli firm popełnia mnóstwo błędów. Lekceważenie i instrumentalizm w stosunku do pracowników czy wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to tylko niektóre przewinienia, jakie spotyka się bardzo często w małych

Czytaj więcej...