Najnowszy

Najbliższe szkolenia ogólnodostępne

Gorąco zapraszamy I Menedżerów do zakupu dla siebie lub swojej kadry miejsc w zbliżających się programach rozwojowych: Dyplomacja i takty w trudnych sytuacjach - szkolenie otwarte, hotel „Z

Czytaj więcej...

Szkolenia

Szkolenia

Odwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Roksana Chwalba. Razem z gronem psychologów zapraszamy na szkolenia biznesowe, treningi menedżerskie , szkolenia zawodowe , sprzedażowe dla przedsi

Wolne miejsca na szkolenia i warsztaty

Wolne miejsca na szkolenia i warsztaty

Gorąco zapraszamy I Menedżerów do wyboru jednego z potwierdzonych już terminów kursów: Komunikacja interpersonalna: komunikacja z zaufaniem - gra symulacyjna, obiekt szkoleniowy „Jaskółka

Wolne miejsca na szkolenia i warsztaty

Wolne miejsca na szkolenia i warsztaty

Gorąco zapraszamy I Menedżerów do wyboru jednego z potwierdzonych już terminów kursów: Komunikacja interpersonalna: komunikacja z zaufaniem - gra symulacyjna, obiekt szkoleniowy „Jaskółka

Szkolenia

szkolenia HR, szkolenia ze sprzedaży, wyjazdy team building, gry biznesoweOdwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Roksana Chwalba. Razem z gronem psychologów zapraszamy na szkolenia biznesowe, treningi menedżerskie , szkolenia zawodowe , sprzedażowe dla przedsiebiorców, a także programy rozwojowe dla studentów . Nasze anglojęzyczne kursy przygotują Państwa pracowników, czy dzieci na wyjazdy migracyjne w innym kraju.

Już podczas studiów interesowałem się bardzo wszystkim, co było związane z HR, dzięki czemu znalazłam wymarzoną pracę w jednej z agencji działającej w branży doradztwa personalnego. Kolejne firmy to zwiększające się wyzwania, a także dalsze etapy zawodowej kariery. W czasie swojej pracy zajmowałam się na przykład szukaniem pracowników na różnego rodzaju wakaty, a oprócz tego programami motywacyjnymi i lojalnościowymi. Aktualnie nawiązałam współpracę z kilkoma uczelniami jako ekspert HR.

Zwiększając od jakiegoś czasu posiadane umiejętności fachowe postanowiłam się zapisać do szkoły trenerów. Przez tę odważną decyzję będę teraz mogła prowadzić szkolenia z mojej ulubionej dziedziny z zakresu rekrutacji, uwzględniając w tym wszystkim tematykę związaną z prawem. Jednym z najbardziej inspirujących wyzwań podczas mojej kariery były warsztaty z zakresu employer brandingu, realizowane z wyjątkową radością przez okres dwóch lat dla słuchaczy AGH. Aktualnie jestem zatrudniona w charakterze wykładowcy na Politechnice Wrocławskiej i Akademii Pedagogicznej.

W zawodowej pracy pomaga mi w dużym stopniu zdobyte wykształcenie, udało mi się bowiem skończyć prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat nie byłam przekonana, czy ukończone prawo pracy będzie w jakiś sposób przydatne w wykonywaniu swojej wymarzonej pracy. Ale dość szybko przekonałam się jedna, że wiedza, którą z takim trudem zdobyłam przydaje się na każdym kroku, mam także zamiar dużo czasu poświęcać na jej pogłębianie.

Z takich też powodów zaczęłam doktoranckie studia w SGH. W chwili obecnej zaczęłam trzeci rok, i przymierzam się powoli do obrony doktorskiej pracy. Jestem pewna, że pozytywne ukończenie tych wymagających studiów da mi całkiem sporo możliwości zawodowych.

Swoim wieloletnim doświadczeniem lubię się dzielić, uczestnicząc w prelekcjach i spotkaniach. Lubię też współpracować z różnymi mediami, w których wypowiadam się na zagadnienia najczęściej powiązane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Jeszcze jedna sprawa, a mianowicie to, że jestem zadowoloną z życia żoną i mamą. Moi obaj chłopcy czasami są co prawda mocno hałaśliwi, lecz obserwowanie jak szybko wzrastają, jak uczą się kolejnych rzeczy i zapoznają się ze światem to coś wspaniałego. Szczęśliwie dałam radę pogodzić wychowanie dzieci z rozwijaniem swojej kariery, z czego jestem niezmiernie szczęśliwa.

Tagi:
Losowy

Promocje

Drafting Technology Architectural - prezentuje międzynarodowy język linii i symboli związanych z inżynierią architektoniczną; kładzie nacisk na czytanie, projektowanie, tworzenie planów pięter, perspektywiczne rozwiązania i renderingi. Wykorzystuje płyty i media elektroniczne do rozwiązywania problemów..

Czytaj więcej...